KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11609245
nr 1160 9245
England, Oidentifierad konstnär, signerad, 50x60
Kondition: krackeleringar
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:01:03
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr